Erdős Szabina

Erdős Szabinának hívnak. 2008-ban végeztem a Kecskeméti Főiskola Tanítóképző Karán, történelem műveltségterülettel,  2010-ben gyermek és ifjúságvédelmi felsőfokú szakképesítést szereztem. 2010. szeptemberében kezdtem el tanítani a Csurgay Franciska Általános Iskolában. A kezdetektől alsós osztályfőnökként tevékenykedem, illetve 5. és 6. osztályokban történelmet is tanítok. 2021-ben minősítési eljárás során pedagógus II. fokozatba léphettem. Legjobb tudásom szerint koordináltam az osztályaim életét. Fontosnak tartom a művészetekre való nevelést, hogy a gyermek szép, otthonos és barátságos környezetben második otthonának érezze az iskolát, emellett nagy hangsúlyt fektetek a gyermekek logikai készségének stabil megalapozása. Kulcsfontosságú a szakmai tudásom bővítése, ezért az évek alatt számos továbbképzésen vettem részt, melyek segítették a folyamatos szakmai megújulásomat. Több szakkört vezettem az iskolában. A szabadidős tevékenységekben aktívan részt vállalok. Rengeteg iskolai zenés, táncos műsorra készítettem fel a tanulóimat. Az általam rajz és technika órákon tanított gyermekek munkái több iskolai és községi kiállításon vettek részt, melyeken első helyezéseket értek el. Személyiségemre jellemző, hogy halkabb szavú vagyok, nyugodt, de egyben következetes és határozott. Szeretnék a szülőkkel jó kapcsolatot ápolni, fontosnak tartom az őszinteséget, egyenességet. A szülőkkel való jó kapcsolattartás nélkülözhetetlen számomra, hiszen itt az iskolában minden a gyermekről, a gyermek előmeneteléről szól.