Frakk olvasóverseny
2022-10-22 11:17

A Csurgay Franciska Általános Iskola 4. osztályában szeptember 19-től egy héten át tartó tematikus, szakmai hét kezdődött, mely nyitott volt az iskola pedagógusai számára. Az órákon (irodalom, nyelvtan, környezetismeret, informatika, rajz) Bálint Ágnes: Frakk a macskák réme című közkedvelt, örökérvényű, kortalan, humoros meséje került feldolgozásra. A hetet egy házi olvasóverseny zárta, amelyen a gyerekek a kedvenc fejezetükből választott részletet olvasták fel a zsűri előtt. Zsűritagok: Hermán Attila intézményvezető, Szöllősi Aranka intézményvezető helyettes, Borsi Mária könyvtáros, Vigh Istvánné tanító. A verseny díjazottjai:

1. helyezett: Dalmay Dávid, 2. helyezett: Gazsik Boglárka, 3. helyezett: Nagy Botond.

Különdíjat kapott: Kapcsos Viktória

Gratulálunk az összes versenyzőnek! Mind a versenyzők, mind a hallgatóság részéről egy szórakoztató délelőttön vehettünk részt.

Képekért irány a galéria!->kattintás ide!