Tájékoztatás a digitális munkarend bevezetéséről 20210305
2021-03-05 13:38

Tisztelt Szülők!

A 17/2021. (III.5.) EMMI határozata a köznevelési intézmények működését érintő egyes veszélyhelyzeti intézkedések alapján tájékoztatom Önöket. A Csurgay Franciska Általános Iskolában 2021.03.08-tól 2021.04.07-ig a nevelés-oktatás tantermen kívüli digitális munkarendben kerül megszervezésre, amihez kérem a szülők és diákok aktív segítségét, együttműködést. A rendelet alapján a gyermekfelügyelet az intézményben nem kerül megszervezésre. Az igényelt étkeztetés az elmúlt időszakban kialakult módszer alapján, az iskola udvarán a szolgáltató által biztosított ételtároló dobozokban kerül átadásra. A tanórák online és offline formában kerülnek végrehajtásra, erről az osztályfőnökök küldenek információt az ismert platformokon, figyelembe véve az igényeket, lehetőségeket.

A tavaszi szünet előtti utolsó tanítási nap 2021. március 31. (szerda), a szünet utáni első tanítási nap 2021. április 7. (szerda).

Támogatásukat és együttműködésüket előre is köszönjük.

Üdvözlettel! Iskolavezetés